info@paminklaisiauliuose.lt

+370 652 04287

+370 651 61310

Šeduvos g. 14a, Šiauliai

IĮ Akmenita

KLAUSKITE

Apie mus

Mūsų įmonė „Akmenita“ savo veikla užsiima jau 20 metų. Pradinę veiklą pradėjo mūsų tėvai dar nebūnant laisvai Lietuvai, mes tęsiame šį jų pradėtą darbą. Pasikeitus laikmečiui, atsižvelgdami į šiuolaikines tendencijas, pasitelkdami įgyta patirtimi ir technologijomis, kasmet klientams pateikiame atsiradusias naujoves, ir siūlome įsigyti kokybišką bei patikimą produkciją. Ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti platų paslaugų spektrą, nuo paminklų iki interjero detalių, ir rasti tinkamiausia sprendimą, atitinkanti Jūsų poreikius.

Mūsų veikla – Jums padėti ir pateikti savo suprojektuota, ir sumontuota produkcija. Atvykę pas mus, Jus tikrai sudomins mūsų ilgaamžiai, klimato sąlygų pokyčiams atsparūs ir patvarūs darbai iš įvairių rūšių granito. Gaminiai tiesiogiai iš mūsų – gamintojų – rankų, todėl galime apsiūlyti produkciją gamykline kainą, be tarpininkavimo mokesčių.

Akmuo – amžinas, Mūsų visų pareiga rūpintis išvykusiais į paskutinę kelionę ir suteikti paskutinę dovaną – paminklą.

SKAITYTI DAUGIAU

Paslaugos

Siūlome Jums produkciją, įvairių spalvų granito iš Švedijos, Karelijos, Suomijos ir kitų šalių. Atliekame akmens apdirbimą ir jo apdailos darbus. Gaminame įvairių formų ir spalvų paminklus, tvoreles, antkapius, plyteles. Iš didelių plokščių darome kapo uždengimą.

Restauruojame, atnaujiname senus paminklus, senas tvoreles. Taip pat betonuojame cementinius pamatus. Granitas – visada atras savo vietą ir vertę statybinių medžiagų gausoje.

Granitas tinkamas ne tik lauko darbams, bet ir vidaus apdailai. Atliekame žydinių apdailą, gaminame laiptų pakopas, palanges, stalviršius ir kitus interjero elementus iš natūralaus akmens. Granito atsparumas vandeniui arba aliejui, daro stalviršius amžinai tinkančius naudoti. Granitas apdorotas ir skoningai panaudotas interjero apipavidalinime, biure ar namuose, sukuria prabangą, ir solidumą.

Galerija